Kombajn porzeczkowy

Kombajn do porzeczek, agrestu JAREK 5 jest najnowszą wersją kombajnu połówkowego do zbioru owoców jagodowych: porzeczki czarnej i czerwonej, agrestu, maliny jesiennej, świdośliwy, jagody kamczackiej, dzikiej róży.

  • Kombajn do porzeczek JAREK 5 cechuje wysoka jakość wykonania, prosta budowa i łatwa obsługa. Istotna zmianą w stosunku do wcześniejszych wersji jest modułowa budowa. Umożliwia to konfigurowanie kombajnu wg. życzenia klienta oraz zmianę konfiguracji w późniejszym okresie.
  • Napęd zespołów roboczych kombajnu JAREK 5 jest w pełni hydrauliczny. WOM ciągnika poprzez przekładnię napędza pompę hydrauliczną kombajnu. Konstrukcja kombajnu umożliwia montaż jednego lub dwóch otrząsaczy o czym decyduje klient przy zamówieniu. Większość użytkowników preferuje wersję z dwoma otrząsaczami. Dwa otrząsacze lepiej sprawdzają się przy zbiorze, owoce sa zebrane dokładniej, a krzewy mniej uszkodzone
  • Duży zakres regulacji elementów otrząsacza i możliwość niskiego montowania „słoneczek” otrząsających umożliwia zbiór zarówno z wysokich jak i niskich krzewów.
  • Przy zbiorze z bardzo niskich krzewów należy liczyć się z mniejszą dokładnością zbioru. „Słoneczka” można stosować z palcami metalowymi (20 palców.) lub plastikowymi (24 palce).
  • Wersje wykonania kombajnu i wyposażenie dodatkowe każdorazowo uzgadniamy z zamawiającym.
  • Do produkowanych kombajnów i innych maszyn zapewniamy serwis i części zamienne.

Więcej szczegółów na stronie producenta kombajnu porzeczkowego: http://www.jagoda.com.pl/portfolio-view/kombajn-zbioru-porzeczek-agrestu/

Wycena maszyn i urządzeń

Wycenę maszyn i urządzeń stosuje się najczęściej w kontekście sprzedaży określonych składników majątku przedsiębiorstwa, łączenia i przekształcania spółek, występowania o przyznanie pożyczek, kredytów i leasingów, sporządzania analiz inwestycyjnych, przeprowadzania upadłości przedsiębiorstwa.

Określenie celu sporządzenia wyceny będzie determinowało wybór odpowiedniej do tego metody.

Oferta wyceny maszyn i urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *